Oblasti Podnikání

Storopack je specialistou v oblasti ochranných obalů.

Nabídka produktů zahrnuje na míru zhotovené a flexibilní ochranné obaly, stejně jako jejich integraci do procesů balení zákazníků.
 
Výkonnost celosvětově působící firemní skupiny se sídlem v Metzingen (Německo) je založena na dvou obchodních divizích Molding a Packaging.

Divize Molding

Divize Molding se specializuje na ochranné obaly zhotovené na míru a technické tvarové díly z expandovaných pěnových materiálů, jako například EPS (Styropor® a Neopor®) a EPP (ARPRO®) pro různá odvětví průmyslu.

Vlastnosti jako izolace, tlumení nárazů, odolnost a nízká váha činí tyto materiály velmi atraktivními. V našem technologickém centru konstruujeme tvarové díly pomocí moderní techniky: vývoj aplikací CAD, CNC Prototyping, konstrukce nářadí, testovací přístroje pro simulaci pádu a klimatizační komora. Náš celý výrobní proces je ekologicky šetrný a probíhá za použití vodní páry.

Naše divize Molding zastřešuje certifikované výrobní závody v Evropě a Číně.

 

Divize Packaging

Obchodní divize Packaging nabízí flexibilně použitelné ochranné obaly se vzduchovými polštáři (AIRplus®), papírovými polštáři (PAPERplus®), obalovými systémy z PU pěny (FOAMplus®) a sypané polstrovací materiály (PELASPAN® a PELASPAN® BIO). Požadované zařízení se pohybuje od řešení pro jednotlivé balírny až k návrhu a realizaci kompletních balicích linek, které jsou integrovány do interní logistiky a nabízejí manuální, poloautomatické nebo plně automatické balicí systémy. Specializovaní aplikační inženýři Storopacku se starají o optimální efektivitu a ergonomii všech procesů (working comfort) s cílem neustálého zlepšování procesů ochranného balení u našich zákazníků.

Obchodní divize Packaging je zastoupena pobočkami v Severní Americe, Evropě a Asii. Prostřednictvím obchodních zástupců jsou produkty dostupné ve více než 40 zemích světa.