Individuálně přizpůsobené ochranné obaly z EPS, EPP a z Neoporu

Nezáleží na tom, jaké výrobky potřebujete zabalit – díky ochranným obalům z expandovaných pěnových materiálů se bezpečně dostanou na své místo určení.
Sliby chyby? Rozhodně nikoli, neboť ve spolupráci s Vámi vyvíjíme řešení, jež jsou plně přizpůsobená Vašim individuálním potřebám, a to tak, aby se Vaše výrobky dostaly k Vašim zákazníkům vždy v bezvadném stavu.

To je cíl, na jehož splnění se zaměřuje naše každodenní úsilí.

Technické tvarové díly z EPS, EPP a z Neoporu

Společnost Storopack vyvíjí a vyrábí zákaznicky přizpůsobené, technické tvarové díly z expandovaných pěnových materiálů, jako jsou EPS (expandovaný polystyren), EPP (expandovaný polypropylen) a Neopor, a to pro různé průmyslové obory. Lehkost, schopnost návratu do původního stavu, odolnost, skvělé izolační vlastnosti a voděodolnost jsou jen některými z vlastností těchto materiálů, jichž si naši zákazníci z technických oborů cení. Již předtím, než začne samotný vývoj produktu, je náš kompetentní vývojový tým připraven kdykoli poradit, přičemž vývoj individuálně přizpůsobeného řešení poté probíhá v úzké vzájemné spolupráci s našimi zákazníky.