BOX SEAclic SPOLEČNOSTI STOROPACK ZÍSKAL CENU PACKAGING AWARD

Novinky 25.02.2020

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Novinky 2019
  4. Box SEAclic společnosti Storopack získal cenu Packaging Award

SPOLEČNOST STOROPACK VYHRÁLA S NOVOU GENERACÍ BOXŮ SEAclic BIO ZHOTOVENÝCH Z MATERIÁLU ECOVIO® CENU NAZVANOU PACKAGING AWARD, OSCAR DE L’EMBALLAGE 2019 V KATEGORII VÝROBA PRŮMYSLOVÝCH OBALŮ.

Cenu ve francouzském hlavním městě Paříži převzali pan Charles Poisson, pracující na pozici ředitel vývoje a výzkumu v divizi Molding, a pan Christian Bellier, pracující na pozici manažera vývoje v oddělení Molding France.
Box SEAclic Bio se vyrábí z materiálu Ecovio®, který byl vyvinut a vyroben ve spolupráci se společností BASF pro ochranné obaly na přepravu čerstvých potravin. Boxy SEAclic Bio z materiálu Ecovio® jsou velmi vhodné obzvláště pro ryby, které potřebují speciální ochranu vzhledem k možnostem vysokého poškození během přepravy. Mořské plody jsou velmi citlivým nákladem a vyžadují hygienické i izolační obaly. Boxy SEAclic Bio z materiálu Ecovio® se skládají z biologického a certifikovaného průmyslového kompostovatelného plastu založeného na obnovitelných surovinách, čímž pozitivně přispívají k ochraně životního prostředí.


Další výhoda: Díky svojí speciální konstrukci lze box spolehlivě uzavřít bez nutnosti použití dalších materiálů, např. lepidel nebo popruhů.
Vylepšený design se zaměřuje především na snadné použití pro uživatele a udržitelnost – tyto skutečnosti pomohly přesvědčit porotu k udělení ceny Packaging Award, Oscar de l’Emballage.
Společnost Storopack je hrdá na to, že letošní ocenění získala za podpory svého dlouhodobého obchodního partnera, společnosti BASF.