BIG BLUE OCEAN CLEANUP

Pro čisté pláže.

  1. Udržitelnost
  2. Big Blue Ocean Cleanup

SPOLEČNOST STOROPACK JE VÝHRADNÍM SPONZOREM PROGRAMU BIG BLUE OCEAN CLEANUP, JEDNÉ Z PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ ZABÝVAJÍCÍCH SE ČIŠTĚNÍM OCEÁNŮ.

Mezinárodní neziskovou nadaci Big Blue Ocean Cleanup podporujeme od roku 2018. Jako výhradní sponzor programu na čištění pobřeží jsme se zavázali k dlouhodobému partnerství. Organizace Big Blue Ocean Cleanup se aktivně snaží zvyšovat povědomí o současném stavu světových moří a věnuje se aktivně ochraně mořského života a udržitelnosti pro čisté oceány a pobřeží – s iniciativami zaměřenými na čištění pláží, odstraňování plastů z oceánu, poskytování vzdělávacích kurzů a informování obchodních partnerů i široké veřejnosti.

Kromě toho podporujeme organizaci Big Blue Ocean Cleanup finančně. Aktivnější roli hrajeme v Evropě. Naši zaměstnanci se například dobrovolně účastní iniciativ na čištění pláží ve Velké Británii, Německu, Francii, Itálii, Španělsku a Beneluxu, kdy odstraňují mikroplasty a malé plastové částice z pláží. Program čištění pobřeží Big Blue Ocean Cleanup lze nalézt po celém světě.

Zaměření programu Big Blue Ocean Cleanup se také shoduje s našimi vlastními cíli: rozvoj cirkulární ekonomiky, zvýšené využívání recyklovaných plastů a odpovědná recyklace.

Dodatečné informace:

Big Blue Ocean Cleanup

VIDEO