Gruppenbild der Helfer nach Big Blue Ocean Cleanup Strandreinigungsaktion

BIG BLUE OCEAN CLEANUP

Pro čisté pláže.

SPOLEČNOST STOROPACK JE VÝHRADNÍM SPONZOREM PROGRAMU BIG BLUE OCEAN CLEANUP, JEDNÉ Z PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ ZABÝVAJÍCÍCH SE ČIŠTĚNÍM OCEÁNŮ.

Mezinárodní neziskovou nadaci Big Blue Ocean Cleanup podporujeme od roku 2018. Jako výhradní sponzor programu na čištění pobřeží jsme se zavázali k dlouhodobému partnerství. Organizace Big Blue Ocean Cleanup se aktivně snaží zvyšovat povědomí o současném stavu světových moří a věnuje se aktivně ochraně mořského života a udržitelnosti pro čisté oceány a pobřeží – s iniciativami zaměřenými na čištění pláží, odstraňování plastů z oceánu, poskytování vzdělávacích kurzů a informování obchodních partnerů i široké veřejnosti.

Kromě toho podporujeme organizaci Big Blue Ocean Cleanup finančně. Aktivnější roli hrajeme v Evropě. Naši zaměstnanci se například dobrovolně účastní iniciativ na čištění pláží ve Velké Británii, Německu, Francii, Itálii, Španělsku a Beneluxu, kdy odstraňují mikroplasty a malé plastové částice z pláží. Program čištění pobřeží Big Blue Ocean Cleanup lze nalézt po celém světě.

Zaměření programu Big Blue Ocean Cleanup se také shoduje s našimi vlastními cíli: rozvoj cirkulární ekonomiky, zvýšené využívání recyklovaných plastů a odpovědná recyklace.

Dodatečné informace:

Big Blue Ocean Cleanup

VIDEA

Am Strand sind zwei Strand Flaggen des Big Blue Ocean Cleanup Projekts.
Mehrere Menschen sind zu einem Gruppenfoto am Strand aufgestellt und halten einen Banner des Big Blue Ocean Cleanup.
Am Strand sin mehrere Leute, die am Strand aufräumen.
Eine Person entsorgt Müll in einen Beutel.