Dvě ženy a muž hovoří ve skladišti

SPOLEČNOST STOROPACK JAKO ZAMĚSTNAVATEL

Chopte se příležitosti a přidejte se do naší rodiny Storopack. Zjistíte, proč je společnost Storopack tou pravou volbou pro vaši budoucí kariéru.

  1. Kariéra
  2. Společnost Storopack jako zaměstnavatel

ÚSPĚŠNÁ KARIÉRA ZNAMENÁ, ŽE SE ANGAŽOVANOST SETKÁVÁ SE VZÁJEMNÝM UZNÁNÍM.

Pokud byste se chtěli stát součástí společnosti, která vás podpoří při náročné práci, pak je společnost Storopack tou pravou. Přesně to děláme, aby z vás byl náš nejdůležitější zdroj.  Koneckonců, spokojení zaměstnanci jsou dobří zaměstnanci.

 

Lidé, kteří ve společnosti Storopack pracují, se se společností a jejími cíli identifikují, jsou angažovaní, iniciativní a flexibilní. Pokud také hovoříte dobře anglicky, skvěle jednáte s lidmi a jste ochotni se dále vzdělávat, rádi se s vámi seznámíme.

VÝHODA RODINNÉ SPOLEČNOSTI

Zaměstnanci společnosti Storopack čerpají z výhod naší rodinné společnosti, ke kterým patří obzvláště plochá organizační struktura, rychlé rozhodovací procesy, osobní kontakt s rozhodujícími osobami a dobrá pracovní atmosféra. Rodinný management sahající přes několik generací přispěl k dlouhodobému úspěchu a zdravému růstu společnosti a nabízí jistotu pracovních míst.

MEZINÁRODNÍ SÍLA

Naše dvě divize, Molding a Packaging, jsou mezinárodně zaměřené. Díky globální přítomnosti mají naši zaměstnanci rozmanité úkoly i nové a zajímavé příležitosti ke kontaktu se zaměstnanci v ostatních pobočkách společnosti Storopack po celém světě.

ROZSÁHLÉ PRODUKTOVÉ PORTFOLIO

Jako inovativní společnost je Storopack díky flexibilním ochranným obalům na míru a technickým tvarovaným dílům krok napřed před konkurencí. Abychom tento náskok zvyšovali, zaručujeme různorodou a širokou nabídku našich produktů. Nacházíme vhodná řešení pro jakékoli požadavky a vytváříme tak pro naše zákazníky větší hodnotu.

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ: ATRAKTIVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Společnost Storopack poskytuje svým zaměstnancům podporu při osobním rozvoji, posilování jejich silných stránek a získávání nových znalostí a dovedností. Každý zaměstnanec si může zvolit další vzdělávání, které je pro něj to pravé a pomůže mu v rozvoji jeho kariéry.

VOLNÉ ORGANIZOVÁNÍ PRACOVNÍHO DNE

Ve společnosti Storopack dostanete svobodu, kterou potřebujete k efektivní a kreativní realizaci vaší práce. Snažíme se pro každého zaměstnance najít to pravé řešení, například flexibilní pracovní modely pro vyvážení osobního a pracovního života.

DOBRÁ PRACOVNÍ ATMOSFÉRA

K vynikající pracovní atmosféře ve společnosti Storopack přispívají přátelští kolegové, vzájemný respekt a ocenění. To je patrné nejen v týmové práci, ale i na různých akcích pro zaměstnance pořádaných na mnoha pobočkách společnosti.

SOCIÁLNÍ ANGAŽOVANOST

Pro nás, jako pro mezinárodně úspěšnou rodinnou společnost, je angažovanost v sociálních tématech zcela jasnou volbou. Proto podporujeme sociální instituce po celém světě a klademe důraz na poskytování cenných sociálních výhod pro naše zaměstnance.

CO OD NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ OČEKÁVÁME:

  • Angažovanost a nezávislou iniciativu
  • Ztotožnění se se společností a jejími cíli
  • Flexibilitu
  • Zájem o neustálé další vzdělávání
  • Dobré znalosti anglického jazyka
  • Sociální kompetenci a zájem o ostatní kultury