Ein Karton mit einem Produkt und Schaumpolstern

OCHRANNÉ PĚNOVÉ TVAROVKY V NĚKOLIKA VTEŘINÁCH

Novinky 29.10.2018

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Novinky 2018
  4. Ochranné pěnové tvarovky v několika vteřinách

SPOLEČNOST STOROPACK PŘEDSTAVUJE SYSTÉM VÝROBY PĚNOVÝCH OBALŮ FOAMplus® HAND PACKER²

Nový FOAMplus® Hand Packer² značky Storopack vytváří pěnové obaly na míru pro produkty s vysokou hmotností a složitými tvary. Prostřednictvím tohoto systému pěnových obalů lze pěnu vstřikovat přímo do krabice za pomocí ruční míchací pistole. Pěna se při tvrdnutí přizpůsobuje konturám zabaleného zboží. Pokud je určitý tvar obalu poptáván často, lze jej vyrobit předem na základě stejného principu, pouze stisknutím tlačítka a za použití vhodných, jednoduchých forem, obvykle vyrobených z překližky. Pěna se pomocí pistole vstříkne do formy, kde během několika desítek vteřin dozraje a je připravena k použití.

Kompaktní, rychlý, lehký
Mikroprocesorem řízený FOAMplus® Hand Packer² je extrémně efektivní, vytváří pěnu konzistentně vysoké kvality a má samočisticí míchací komoru.
Do systému lze také uložit pokyny (programy parametrů vstřiků), čímž se výroba pěnových obalů na základě konkrétních požadavků ještě více zrychlí. Lze jej připojit do komunikační sítě či ke čtečce čárových kódů. Systém FOAMplus® Hand Packer² je lehčí a kompaktnější než jeho předchůdce, čímž je zajištěna také k úspora místa. Tento nový systém výroby pěnových obalů je velmi tichý. Jedná se o první manuální systém pěnových obalů na trhu, který má zcela bezkontaktní motor a 7“ dotykový ovládací panel.