NOMINACE NA CENU ALL4PACK 2022

Novinky od listopadu 2022

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. NOMINACE NA CENU ALL4PACK 2022

Dva produkty značky Storopack nominovány na cenu ALL4PACK 2022.

Metzingen, listopad 2022 Se dvěma nominacemi na cenu ALL4PACK v kategoriích Servis a Logistika prokazuje odborník na ochranné obaly opět své znalosti v těchto oblastech a dostává se do finále se svými inovativními produkty AIRplus® Bio Home Compostable a RENATURE® Thermo. 

AIRplus® Bio Home Compostable
Certifikovanou fólii AIRplus® Bio Home Compostable lze zlikvidovat v domácím kompostu na zahradě, kde ji mikroorganismy zcela rozloží a pomohou tak uzavřít přírodní cyklus. Protože je fólie AIRplus® Bio Home Compostable vyrobená z bioplastu, nezůstávají po ní žádné plasty ani jiné toxické materiály. V mnoha zemích a regionech lze fólii likvidovat také v bio odpadu. Koncoví uživatelé si mohou zobrazit možnosti likvidace prostřednictvím vytištěného kódu QR. Vzduchové polštáře vyrobené z této inovativní organické fólie mají vynikající obalové vlastnosti a nabízí spolehlivou ochranu lehkého přepravovaného zboží.

Udržitelná izolace s produktem RENATURE® Thermo
Inovační obal RENATURE® Thermo s izolační výplní vyrobenou převážně z rostlinného škrobu je papírový polštář, který je odolný proti vlhkosti a který nabízí udržitelnou regulaci teploty. Díky svým izolačním vlastnostem dokáže produkt RENATURE® Thermo udržet teplotu uvnitř přepravního kartonu v různých rozmezích, takže je ideálním řešením pro přepravu potravin, léčiv a dalších obalů s regulovanou teplotou. Papír a škrob jsou vyrobeny převážně z obnovitelných surovin a lze je proto snadno recyklovat nebo kompostovat: po použití mohou spotřebitelé obě složky oddělit a zlikvidovat je jako recyklovatelný papír na domácím kompostu nebo do bio odpadu.