STOROPACK KAŽDOROČNĚ POSKYTUJE VÁNOČNÍ DARY

Novinky 22.01.2024

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Storopack každoročně poskytuje vánoční dary

S blížícím se koncem roku Storopack opět poskytl vánoční dary čtyřem organizacím v blízkosti svých poboček po celém světě.

Ve Francii letošní dar společnosti Storopack putoval do ŒUVRE DES PUPILLES des Sapeurs-Pompiers de France, dětské charitativní organizace francouzských hasičů. Tato organizace, která má oficiální status charitativní organizace, podporuje všechny pozůstalé děti hasičů bez ohledu na to, zda jejich rodiče zemřeli při výkonu služby. Pomáhá také hasičům a jejich rodinám a poskytuje pomoc mladým a bývalým hasičům, kteří se potýkají s obtížemi.
Jako rodinné firmě společnosti Storopack velmi záleží na tom, aby se společnosti vracela. V letošním roce proto společnost podpořila tuto charitativní organizaci a její životně důležitou činnost darem ve výši 12 500 eur, který byl předán 21. prosince 2023 v Ancenis, nedaleko sídla společnosti Storopack v Anetzu.

Další dar ve výši 12 500 EUR byl poskytnut MUT-Mümmelmannsberg, sociální síti pro životní prostředí v německém Hamburku. MUT-Mümmelmannsberg podporuje a pomáhá dětem, mladým lidem a rodinám od roku 2003, přičemž cílem je podporovat rozvoj dětí a mladých lidí, kterým je poskytována pomoc. V závislosti na potřebách je podpora poskytována dětem, rodičům nebo celé rodině. Dar byl předán generálnímu řediteli společnosti MUT-Mümmelmannsberg Jonnymu Schützemu v předvánočním čase v sídle společnosti Storopack v Hamburku.

Společnost Storopack jako každý rok pokračuje ve sponzorování humanitárních organizací, které pomáhají zlepšovat stav společnosti a v některých případech se zaměřují na děti, ať už v oblasti vzdělávání, sociální nebo zdravotní péče. Kromě výše podrobně popsaných příspěvků byly v roce 2023 poskytnuty sváteční dary také Diakonii-Sozialstation Metzingen e.V. v Německu a organizaci Càritas ve španělském El Pratu.