Kartonová krabice se součástkou a papírové polstrování vyrobené ze srolovaných pásů papírových polštářů

CHRÁNÍ PŘEPRAVOVANÉ ZBOŽÍ VYSOKÉ HMOTNOSTI

Tisková zpráva 13.02.2020

  1. Tisk
  2. Tiskové zprávy
  3. Chrání přepravované zboží vysoké hmotnosti

ROBUSTNÍ ROLE PAPÍROVÝCH POLŠTÁŘŮ VYTVÁŘENÉ NOVÝM SYSTÉMEM PAPERplus® COILER² OD SPOLEČNOSTI STOROPACK JSOU IDEÁLNÍ NA PŘEPRAVU TĚŽKÉHO ZBOŽÍ O HMOTNOSTI AŽ 500 KG.

Metzingen, únor 2020. Výrobci a poskytovatelé služeb, kteří zasílají velké, těžké a křehké produkty, mohou nyní začít využívat výhod flexibilního systému PAPERplus® Coiler² od společnosti Storopack. Stroj zpracovává papírové polstrování, které je předem tvarováno stroji na výrobu papírových polštářů PAPERplus® Classic, PAPERplus® Crossover nebo PAPERplus® Track – a přemění je na robustní role papírových polštářů. Výsledkem je, že i produkty o hmotnosti mezi 30 a 500 kilogramy mohou být spolehlivě a bezpečně uloženy pro následnou přepravu.

Robustní role papírových polštářů jsou ideální na ochranu produktů s vysokou hmotností, např. mechanických a elektronických součástí. Vzhledem k velikosti přepravovaného zboží lze pomocí rolí papírových polštářů a systému PAPERplus® Coiler² připravit až 200 balení denně.

Flexibilně nastavitelné papírové polštáře

Role papírových polštářů lze pomocí dotykového displeje přesně nastavit podle potřeb přepravovaného zboží: například průměr role lze nastavit mezi 20 a 50 centimetry. Uživatelé si mohou vybrat také z různých stupňů pevnosti a zvolit, zda chtějí kompaktní role nebo zda preferují role volnější. Zajistí se tak optimální používání obalového materiálu. Role papíru jsou v závislosti na potřebě vyráběny stisknutím tlačítka na dotykovém displayi. Systém lze nastavit také na automatickou produkci nových rolí, jakmile je předchozí role ze stroje vyjmuta. Díky sběrnému kontejneru je také možné role vyrábět do zásoby. Automaticky připevněné lepicí body zajišťují bezpečné umístění a umožňují snadnou manipulaci s hotovou rolí. Zaměstnanci pak mohou role používat různými způsoby – jako polstrování, výplň, zafixování výrobků v kartonové krabici či dřevěné přepravní bedně – aby bylo dosaženo optimální ochrany přepravovaného zboží. Zařízení PAPERplus® Coiler² zpracovává vysokou rychlostí papírové polštáře a synchronně pracuje se zařízeními PAPERplus® Classic, PAPERplus® Crossover a PAPERplus® Track.