Eine graue Schaumpolstermaschine mit zwei Fässern

RYCHLÝ A VŠESTRANNÝ

Tisková zpráva 09.11.2021

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Rychlý a všestranný

NOVÝ SYSTÉM VÝROBY PĚNOVÝCH OBALŮ FOAMplus® BAG PACKER³ ZNAČKY STOROPACK SE MŮŽE POCHLUBIT PLNĚ ELEKTRICKÝM PROVOZEM A FLEXIBILNÍ VÝROBOU PĚNOVÝCH OBALOVÝCH POLŠTÁŘŮ

Metzingen, listopad 2021. Společnost Storopack představuje FOAMplus® Bag Packer³, třetí generaci systému výroby pěnových obalových polštářů. Nové funkce a celá řada vylepšení činí ze systému Bag Packer³ nejvýkonnější a nejuniverzálnější systém pro pěnové obaly, který odborník na ochranné obaly, společnost Storopack, nabízí: plně elektrický provoz s mnohem rychlejšími procesy, pokročilá technologie uzavírání fólií, konektivita a možnost vytváření pěnových obalových trubicových polštářů jsou jen některé z jeho působivých vlastností. Vyrobené pěnové obalové polštáře poskytují dokonalou ochranu jak pro drobné a křehké přepravované předměty (jako jsou např. výrobky z keramiky či skla), tak i pro objemné či těžké zboží (např. strojní součásti či nábytek). Systém FOAMplus® Bag Packer³ je nyní dostupný v Evropě, Jižní Americe a Asii.  

Flexibilní a všestranný
Pěnové obalové systémy jsou vynikajícím řešením, zejména pokud jde o maximální flexibilitu při balení: díky individuálně vyrobitelným pěnovým obalovým polštářům vyrábí systém FOAMplus® Bag Packer³ ochranné obaly pro nejrůznější obalové použití On-Demand metodou. Systém zpracovává fólie o šířce 47 a 60 cm, což umožňuje zvolit optimální velikost podle rozměrů baleného výrobku. Pěnový obal vyrobený pomocí systému FOAMplus® Bag Packer³ se přizpůsobí konturám baleného zboží a do 1 minuty ztuhne, čímž zablokuje a zpevní obsah krabice či dřevěného boxu. Nová, optimalizovaná technologie uzavírání fólie pomáhá prodloužit životnost systému uzavírání a řezání. Systém FOAMplus® Bag Packer³ se může pochlubit ještě rychlejšími procesy: s 24 polštáři za minutu (délka 30 cm, 50% naplnění) je nejrychlejším strojem na výrobu pěnových polštářů na světě.

Další výhodou je plně elektrický provoz stroje: protože nevyžaduje stlačený vzduch ani hydraulické otevírání, může být systém FOAMplus® Bag Packer³ integrován do balicího procesu bez jakýchkoli omezení, navíc je výškově elektricky nastavitelné. Použití systému je mimořádně snadné. 10“ displej umožňuje nastavit velikost a objem náplně polštáře, naprogramovat sekvence polštářů a uložit do systému definované velikosti balení pomocí čárových kódů.
 

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de