Ein Karton mit Produkten und weißen Papierpolsterbögen

PŘÍRODNÍ OBAL PRO DOKONALOU OCHRANU

Tisková zpráva 11.01.2022

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Přírodní obal pro dokonalou ochranu

NOVÉ ARCHY PAPÍRU PAPERbubble® ZNAČKY STOROPACK JAKO INOVATIVNÍ, UDRŽITELNÁ NÁHRADA TRADIČNÍ VZDUCHOVÉ BUBLINKOVÉ FÓLIE

Metzingen, leden 2022. S archy papíru PAPERbubble® nabízí nyní firma specializující se na ochranné obaly, společnost Storopack, inovativní a ekologickou náhradu tradiční vzduchové bublinkové fólie. Produkt PAPERbubble® značky Storopack používá papír v kombinaci se vzduchem. Nové archy papíru PAPERbubble® nabízí stejně vynikající, robustní a dlouhotrvající ochranné vlastnosti jako běžné výrobky se vzduchovými bublinami. Protože jsou 100% recyklovatelné a vyrobené z obnovitelných surovin, pomáhají papírové archy značky Storopack snižovat spotřebu primárních surovin a fosilních zdrojů, což je ideální pro společnosti, které si cení jak vysoce kvalitních ochranných obalů, tak udržitelnosti rozvoje lidstva. „Dobrý design výrobků je základním faktorem oběhového hospodářství. Společnost Storopack uplatňuje zásady ekologického designu, aby byly obalové produkty v rámci ochrany životního prostředí udržitelnější. Naším přístupem je vyhnout se nadbytečnému balení se zbytečným využíváním zdrojů,” vysvětluje pan Paul Deis, PAPER Product Manager ve společnosti Storopack.

Inovativní a uživatelsky příznivý design 
Díky nově vyvinutému formátu jsou papírové archy PAPERbubble® vhodné zejména pro přepravu citlivých a malých výrobků, jako je kosmetika a elektronické součástky, a obecně pro zásilkové zboží objednané online. Předem vyrobené archy papíru se snadno používají díky perforaci uprostřed a nabízejí flexibilitu pro optimální ochranu přepravovaného zboží. Operátor na balícím pracovišti tak může zvolit správné množství obalu, a tím snížit množství odpadu. Papír představuje jednoduché řešení pro balení a polstrování baleného zboží i pro vyplnění mezer v krabici. Archy papíru PAPERbubble® jsou k dostání ve speciálně navržené krabici pro 300 archů. Krabice vytvořená pro archy papíru PAPERbubble® umožňuje jednoduché a ergonomické vyjímání papírových polštářů přímo na balicím pracovišti. Pro používání archů PAPERbubble® na balícím pracovišti není potřeba používat žádný stroj, což znamená, že toto řešení může být optimálně integrováno do stávající distribuční linky s minimálními či žádnými investicemi. 

Díky archům papíru mohou zákazníci společnosti Storopack nejen spolehlivě chránit své výrobky, ale také je prezentovat ve vysoce elegantním, působivém a jedinečném formátu. Archy papíru PAPERbubble® poskytují koncovým zákazníkům pozitivní a zároveň v rámci rozvoje udržitelný zážitek z rozbalování.

    

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de