VELKOOBJEMOVÝ SYSTÉM VYPLŇOVÁNÍ PRÁZDNÝCH MÍST PAPÍREM PRO VELKÉ ZÁSILKY

Tisková zpráva z května 2023

  1. Společnost
  2. Novinky
  3. Velkoobjemový systém vyplňování prázdných míst papírem pro velké zásilky

NOVÝ STROJ PAPERplus® DRAGONFLY JE URČEN K VÝROBĚ NADÝCHANÝCH PAPÍROVÝCH POLŠTÁŘŮ PRO RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ VYPLŇOVÁNÍ PRÁZDNÝCH MÍST VE VELKÝCH A STŘEDNĚ VELKÝCH KRABICÍCH

Metzingen, květen 2023 Společnost Storopack rozšiřuje své portfolio ochranných papírových obalů o zařízení PAPERplus® Dragonfly. Je založeno na technologii oblíbeného stroje PAPERplus® Papillon a je navrženo pro rychlé a efektivní vyplňování prázdných míst. Zařízení PAPERplus® Dragonfly, které lze nastavit na tři různé rychlosti podle požadavků obsluhy při balení, produkuje 50 až 60 metrů extra širokých zmačkaných papírových polštářů za minutu, čímž rychle zaplní krabici a udrží a zajistí přepravované zboží. Je to jediný stroj na trhu obalů s funkcí Variable Cushion Density Feature (proměnlivé hustoty polštářů), která umožňuje vytvářet nadýchané papírové polštáře s nastavitelným objemem podle potřeby. To umožňuje optimální celistvost balení středních až velkých zásilek o hmotnosti mezi cca 5 až10 kg.

Extra široké, nadýchané papírové polstrování
„Zařízení PAPERplus® Dragonfly je jiné, inovativní a funguje lépe než jakýkoli jiný stroj na trhu,” říká pan Paul Deis, působící ve společnosti Storopack jako PAPER Product Manager. „Neexistuje žádný jiný systém, který by dokázal vyrábět papírové obaly se srovnatelně „nadýchaným" objemem. Tím se sníží množství papíru použitého v krabici, ale výrobek je stále chráněn tím nejlepším způsobem." Stejně jako u stroje PAPERplus® Papillon, také u zařízení Dragonfly je obsluha velmi bezpečná: papíry neodděluje řezací systém, ale důmyslné převody. Stejně jako ostatní zařízení řady PAPERplus® je lze snadno začlenit do stávajících balicích procesů. Spotřební materiál je dvouvrstvý vějířovitě skládaný papír ve dvou hustotách, který se dodává ve dvou délkách svazků, včetně možnosti kontinuálního podávání volně ložené palety pro větší objemy.

PAPERplus® Dragonfly bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dispozici od května.

 

TISKOVÝ KONTAKT:

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de