Šedý izolační kontejner s vnitřním kartonem a chladicími prvky na paletě

SPOLEHLIVÁ REGULACE TEPLOTY VE FORMÁTU XXL

Tisková zpráva 10.04.2024

  1. Tisk
  2. Tiskové zprávy
  3. Spolehlivá regulace teploty ve formátu XXL

Díky novému paletovému přepravníku XXL, 2 až 8 °C od společnosti Storopack lze nyní přepravované teplotně citlivé zboží odesílat na europaletě do destinací, které byly dříve vyhrazeny pro aktivně chlazená řešení.

Metzingen, aprílový 2024. Teplotně citlivé léky a biotechnologické produkty vyžadují během přepravy dokonalou ochranu a spolehlivou regulaci teploty. Nový paletový přepravník XXL, 2 až 8 °C od společnosti Storopack oba tyto požadavky splňuje a umožňuje teplotně regulovanou přepravu celé europalety. Díky vynikajícímu chladicímu výkonu je přepravované zboží udržováno při konstantní teplotě 2 °C až 8 °C po dobu až 120 hodin, a to i při extrémních venkovních teplotách v rozmezí -20 °C až +60 °C. Další výhodou pro uživatele je rychlá montáž. Sestavení paletového přepravníku XXL zvládne jedna osoba během několika minut, čímž se šetří čas i náklady.

Vhodný pro několikatýdenní uskladnění při regulované teplotě
Paletový přepravník XXL, 2 až 8 °C má 16 chladicích prvků, které zajišťují spolehlivou regulaci teploty: odesílatelé mohou používat stejný celoroční obal a klimatizaci chladicího prvku po celý rok, což umožňuje jednoduchou a efektivní přepravu výrobků vyžadujících chlazení. Jedinečnou logistickou výhodou je, že tento paletový přepravník XXL lze skladovat v běžných chladicích skladech bez ztráty chladicího výkonu. Tato skutečnost tak umožňuje maximální flexibilitu, protože přepravník lze připravit v dostatečném předstihu před datem odeslání. Problémem nejsou ani delší mezipřistání na letišti z důvodu zpoždění, pokud je zboží správně uloženo v chladírně na letišti. Rychlé sestavení paletového přepravníku značky Storopack usnadňují boční díly s možností zacvaknutí a držáky pro opakovaně použitelné chladicí prvky PCM.
 

Tiskový kontakt

René Jochum
Communication Consultants GmbH
Breitwiesenstr. 17
D-70565 Stuttgart
T +49 711 97893-35

storopack@cc-stuttgart.de