Kartonová krabice s motorovou součástkou a hnědými papírovými polštáři

KOMPAKTNÍ A RYCHLÝ DESIGN

Tisková zpráva 05.02.2019

  1. Tisk
  2. Tiskové zprávy
  3. Tiskové zprávy 2019
  4. Kompaktní a rychlý design

SPOLEČNOST STOROPACK UVÁDÍ NOVÝ SYSTÉM PAPÍROVÝCH POLŠTÁŘŮ PAPERplus® TRACK

Metzingen, únor 2019. Nový stroj značky Storopack, odborníka na obaly se sídlem v německém Metzingenu, je navržen pro použití v případech, kdy je nezbytně nutný vysoký výkon a kvalitní obalový materiál. Zařízení PAPERplus® Track vyrábí papírové polštáře během několika vteřin přímo v balicí stanici, přičemž poskytuje vysoce efektivní polstrování a zároveň spotřebovává menší množství materiálu. Díky robustnímu polstrování je tento systém ideální pro střední až velké zásilky o hmotnosti mezi 5 až 30 kilogramy. Je to kvalitní řešení pro přepravu náhradních dílů, elektronických komponentů a keramiky. Zařízení PAPERplus® Track má kompaktní velikost a stejně jako ostatní polstrovací systémy značky Storopack jej lze integrovat do stávajících balících linek. Výsledkem je, že PAPERplus® Track zaručuje optimální balicí procesy a snižuje procesní náklady. Stroj je nyní pro naše klienty k dispozici.

Dokonalé balení pro jakýkoli produkt
Díky papírovým polštářům může být přepravované zboží spolehlivě zablokováno a zafixováno na definovaném místě a je také chráněno před nárazy. Pro ještě lepší ochranu produktů a efektivnější využití materiálu lze objem papírových polštářů specificky upravit podle každého produktu. Předností pro uživatele je rovněž velmi bezpečná technologie bez ostří: papír je perforován, takže je velmi snadné oddělit jednotlivé papírové polštáře mechanicky, čímž se zase minimalizují odřezky.

Vše ohledně zařízení PAPERplus® Track je navrženo se zaměřením na rychlost: díky funkci on-demand systém automaticky vyrobí další papírové polštáře po odstranění předchozích. Další předností je dotyková obrazovka a možnost připojení k Wi-Fi. Systém papírových polštářů tak lze řídit online z externí lokace, a to prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Zařízení PAPERplus® Track má nízké nároky na údržbu, tichý chod a umožňuje rychlou a snadnou výměnu papíru.